
Space Battleship Yamato 2199
Anime2012
Znany także jako: Uchuu Senkan Yamato 2199
Załoga pancernika Yamato wyrusza przez kosmos po technologię zdolną ocalić skażoną Ziemię przed zagładą wywołaną bombardowaniem Gamilas.
Następny odcinekOdcinek 23
Gdzie obejrzeć legalnie w Polsce
Nie mamy jeszcze potwierdzonej oferty dla polskiego rynku. Nie oznacza to, że tytuł na pewno nie jest dostępny.
Podstawowe informacje
- Premiera
- 25 maja 2012
- Kraj i język oryginalny
- Japonia · japoński
- Pierwotna emisja
- MBS · kanał telewizyjny
- Odcinki i sezony
- 83 odcinki · 4 sezony
- Długość odcinka
- około 25 min
- Status emisji
- Zakończone
Nadchodzące odcinki
- S4 · Odcinek 23TBAZaplanowany · 30 października 2026
Ostatnio wyemitowane
Zobacz pełną listę odcinków- S4 · Odcinek 22Begin the Counterattack! Revive, Ginga!26 czerwca 2026
- S4 · Odcinek 21The Stolen Yamato - The Choice of 202626 czerwca 2026
- S4 · Odcinek 20July 21, 2026 - The Yamato Appears in Tokyo26 czerwca 2026
Postacie i głosy
Zobacz wszystkie postacie
Juuzou OkitaGłos: Takayuki Sugo
Susumu KodaiGłos: Daisuke Ono
Daisuke ShimaGłos: Kenichi Suzumura
Yuki MoriGłos: Houko Kuwashima
Pytania o Space Battleship Yamato 2199
- Ile odcinków ma Space Battleship Yamato 2199?
- Space Battleship Yamato 2199 ma 83 odcinki w 4 sezonach.
- Kiedy była premiera Space Battleship Yamato 2199?
- Data premiery anime Space Battleship Yamato 2199 to 25 maja 2012.







