WeebTrack
Okładka: Maid Sama!

Maid Sama!

Brak ocen
Anime2010

Znany także jako: Kaichou wa Maid-sama!

Przewodnicząca Misaki ukrywa pracę w kawiarni z pokojówkami, lecz popularny Usui odkrywa sekret i zaczyna komplikować jej starannie kontrolowane życie.

Gdzie obejrzeć legalnie w Polsce

Nie mamy jeszcze potwierdzonej oferty dla polskiego rynku. Nie oznacza to, że tytuł na pewno nie jest dostępny.

Podstawowe informacje

Premiera
1 kwietnia 2010
Kraj i język oryginalny
Japonia · japoński
Pierwotna emisja
TBS · kanał telewizyjny
Odcinki i sezony
26 odcinków · 1 sezon
Długość odcinka
około 30 min
Status emisji
Zakończone
  1. S1 · Odcinek 26That's Cunning of You Ayuzawa, Usui You Idiot!23 września 2010
  2. S1 · Odcinek 25Hinata, Misaki and Usui16 września 2010
  3. S1 · Odcinek 24Madly in Love with Latte Magic9 września 2010

Powiązane tytuły

Postacie i głosy

Zobacz wszystkie postacie
  • Postać: Misaki Ayuzawa
    Misaki AyuzawaGłos: Ayumi Fujimura
  • Postać: Takumi Usui
    Takumi UsuiGłos: Nobuhiko Okamoto
  • Aktor głosowy: Hiromi Igarashi; brak grafiki postaci Aoi Hyoudou
    Aoi HyoudouGłos: Hiromi Igarashi
  • Aktor głosowy: Aki Toyosaki; brak grafiki postaci Satsuki Hyoudou
    Satsuki HyoudouGłos: Aki Toyosaki

Pytania o Maid Sama!

Ile odcinków ma Maid Sama!?
Maid Sama! ma 26 odcinków w 1 sezonie.
Kiedy była premiera Maid Sama!?
Data premiery anime Maid Sama! to 1 kwietnia 2010.
Czy Maid Sama! ma mangę?
Tak. Anime Maid Sama! jest powiązane z mangą Maid Sama!.