WeebTrack
Okładka: Reincarnated as a Sword

Reincarnated as a Sword

Brak ocen
Anime2022

Znany także jako: Reincarnated as a Sword 2 · Reincarnated as a Sword Season 2

Bezimienny bohater odradza się w innym świecie jako inteligentny miecz i po długiej samotności spotyka Fran, młodą wojowniczkę należącą do prześladowanego ludu czarnych kotów. Razem ruszają w podróż pełną potworów i niebezpiecznych lochów, rozwijając nowe umiejętności oraz szukając sposobu na przełamanie ograniczeń jej rasy.

Następny odcinekOdcinek 1

Gdzie obejrzeć legalnie w Polsce

Podstawowe informacje

Premiera
28 września 2022
Kraj i język oryginalny
Japonia · japoński
Pierwotna emisja
Hulu · platforma internetowa
Odcinki i sezony
13 odcinków · 2 sezony
Długość odcinka
około 30 min
Status emisji
Seria kontynuowana

Nadchodzące odcinki

  1. S2 · Odcinek 1Zaplanowany · 8 października 2026
  1. S1 · Odcinek 12An Excited Fran Sets Off14 grudnia 2022
  2. S1 · Odcinek 11The Wolf Summoned Hither7 grudnia 2022
  3. S1 · Odcinek 10The Totally Unfair Spider Traps30 listopada 2022

Postacie i głosy

Zobacz wszystkie postacie
  • Postać: Master
    MasterGłos: Shinichiro Miki
  • Postać: Fran
    FranGłos: Ai Kakuma
  • Postać: Amanda
    AmandaGłos: Ami Koshimizu
  • Postać: Klimt
    KlimtGłos: Wataru Hatano

Pytania o Reincarnated as a Sword

Ile odcinków ma Reincarnated as a Sword?
Reincarnated as a Sword ma 13 odcinków w 2 sezonach.
Gdzie obejrzeć Reincarnated as a Sword legalnie w Polsce?
Reincarnated as a Sword można legalnie obejrzeć w Polsce przez Netflix (abonament). Pokazujemy wyłącznie oferty potwierdzone dla polskiego rynku.
Kiedy była premiera Reincarnated as a Sword?
Data premiery anime Reincarnated as a Sword to 28 września 2022.