WeebTrack
Okładka: Tower of God

Tower of God

Brak ocen
Anime2020

Bam wchodzi do tajemniczej Wieży, aby odnaleźć Rachel. Każde piętro przynosi nowe próby, sojusze i reguły, a droga na szczyt odsłania układ sił większy niż jego osobiste pragnienie.

Gdzie obejrzeć legalnie w Polsce

Podstawowe informacje

Premiera
1 kwietnia 2020
Kraj i język oryginalny
Japonia · japoński
Pierwotna emisja
Tokyo MX · kanał telewizyjny
Odcinki i sezony
39 odcinków · 2 sezony
Długość odcinka
około 30 min
Status emisji
Status nieustalony
  1. S2 · Odcinek 26The Dawn of the Departure29 grudnia 2024
  2. S2 · Odcinek 25Return of the King22 grudnia 2024
  3. S2 · Odcinek 24The Cost of Battle15 grudnia 2024

Powiązane tytuły

Postacie i głosy

Zobacz wszystkie postacie
  • Postać: Yoru / Jue Viole Grace
    Yoru / Jue Viole GraceGłos: Taichi Ichikawa
  • Postać: Rak Wraithraiser
    Rak WraithraiserGłos: Kenta Miyake
  • Postać: Khun Aguero Agnes
    Khun Aguero AgnesGłos: Nobuhiko Okamoto
  • Postać: Rachel / Michelle Light
    Rachel / Michelle LightGłos: Saori Hayami

Pytania o Tower of God

Ile odcinków ma Tower of God?
Tower of God ma 39 odcinków w 2 sezonach.
Gdzie obejrzeć Tower of God legalnie w Polsce?
Tower of God można legalnie obejrzeć w Polsce przez Crunchyroll (abonament) i Prime Video · Crunchyroll (kanał dodatkowy). Pokazujemy wyłącznie oferty potwierdzone dla polskiego rynku.
Czy Tower of God jest dostępny po polsku?
Tak. Dla Tower of God potwierdziliśmy następujące wersje: Crunchyroll (polskie napisy) i Prime Video · Crunchyroll (polskie napisy).
Kiedy była premiera Tower of God?
Data premiery anime Tower of God to 1 kwietnia 2020.
Czy Tower of God ma webtoon?
Tak. Anime Tower of God jest powiązane z webtoonem Tower of God.