WeebTrack
Okładka: Spice and Wolf

Spice and Wolf

Brak ocen
Anime2008

Wędrowny kupiec Kraft Lawrence spotyka Holo, wilczą boginię zbiorów pragnącą wrócić na północ. Wspólna podróż łączy handel, negocjacje i stopniowo rozwijającą się więź.

Gdzie obejrzeć legalnie w Polsce

Nie mamy jeszcze potwierdzonej oferty dla polskiego rynku. Nie oznacza to, że tytuł na pewno nie jest dostępny.

Podstawowe informacje

Premiera
8 stycznia 2008
Kraj i język oryginalny
Japonia · japoński
Pierwotna emisja
Tokyo MX · kanał telewizyjny
Odcinki i sezony
24 odcinki · 2 sezony
Długość odcinka
około 30 min
Status emisji
Zakończone
  1. S2 · Odcinek 12Wolf and Endless Tears24 września 2009
  2. S2 · Odcinek 11Wolf and the Decision to Part17 września 2009
  3. S2 · Odcinek 10Wolf and the Lonely Smile10 września 2009

Powiązane tytuły

Postacie i głosy

Zobacz wszystkie postacie
  • Aktor głosowy: Ami Koshimizu; brak grafiki postaci Holo
    HoloGłos: Ami Koshimizu
  • Aktor głosowy: Jun Fukuyama; brak grafiki postaci Kraft Lawrence
    Kraft LawrenceGłos: Jun Fukuyama
  • Aktor głosowy: Kaori Nazuka; brak grafiki postaci Chloe
    ChloeGłos: Kaori Nazuka
  • Aktor głosowy: Mai Nakahara; brak grafiki postaci Norah Arendt
    Norah ArendtGłos: Mai Nakahara

Pytania o Spice and Wolf

Ile odcinków ma Spice and Wolf?
Spice and Wolf ma 24 odcinki w 2 sezonach.
Kiedy była premiera Spice and Wolf?
Data premiery anime Spice and Wolf to 8 stycznia 2008.
Czy Spice and Wolf ma mangę?
Tak. Anime Spice and Wolf jest powiązane z mangą Spice and Wolf.