
Victoria of Many Faces
Anime2026
Victoria przez lata wykorzystywała liczne twarze i tożsamości jako agentka organizacji wywiadowczej. Kiedy próbuje rozpocząć spokojne życie, dawne umiejętności i nierozwiązane sprawy ponownie wciągają ją w świat tajemnic.
Gdzie obejrzeć legalnie w Polsce
CrunchyrollAbonamentAng. lokalizacjaSprawdzono · Źródło
Prime Video · CrunchyrollKanał dodatkowyAng. lokalizacjaSprawdzono · Źródło
Podstawowe informacje
- Premiera
- 7 lipca 2026
- Kraj i język oryginalny
- Japonia · japoński
- Pierwotna emisja
- TV Tokyo · kanał telewizyjny
- Odcinki i sezony
- 9 odcinków · 1 sezon
- Długość odcinka
- około 30 min
- Status emisji
- Seria kontynuowana
Ostatnio wyemitowane
Zobacz pełną listę odcinków- S1 · Odcinek 9No Matter What Happens in the Future1 września 2026
- S1 · Odcinek 8I Am Truly Thankful25 sierpnia 2026
- S1 · Odcinek 7I Made Great Memories18 sierpnia 2026
Postacie i głosy
Zobacz wszystkie postacie
Victoria SellersGłos: Chika Anzai
NonnaGłos: Shion Wakayama
Jeffrey AsherGłos: Yōhei Azakami
Edward AsherGłos: Daisuke Ono
Pytania o Victoria of Many Faces
- Ile odcinków ma Victoria of Many Faces?
- Victoria of Many Faces ma 9 odcinków w 1 sezonie.
- Gdzie obejrzeć Victoria of Many Faces legalnie w Polsce?
- Victoria of Many Faces można legalnie obejrzeć w Polsce przez Crunchyroll (abonament) i Prime Video · Crunchyroll (kanał dodatkowy). Pokazujemy wyłącznie oferty potwierdzone dla polskiego rynku.
- Kiedy była premiera Victoria of Many Faces?
- Data premiery anime Victoria of Many Faces to 7 lipca 2026.




![Okładka: Battle Spirits [Re]: Zekkai no Ku](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcovers.weebtrack.com%2Fcovers%2Fwork%2Fofficial-anime%2Fbattle-spirits-re-zekkai-no-ku-7497d78e74bf08ae.webp&w=1920&q=75)


